Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Regulamin konkursu

Regulamin: https://tiny.pl/d7381

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi Sekcja Higieny Dzieci i Młodzieży oraz Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Płocku, przesyła ulotki dot. bezpiecznych ferii. Zawierają one przydatne wskazówki dotyczące właściwego ubioru, ochrony przed zimnem oraz bezpiecznego wypoczynku. Prosimy Państwa o rozpowszechnienie materiałów wśród uczniów i rodziców

Poniżej udostępniamy Państwu listę towarzystw ubezpieczeniowych, w których możecie ubezpieczyć dziecko od następstw nieszczęśliwych wypadków. Prosimy o zapoznanie się z ich ofertą oraz wybór tej, która najlepiej spełnia Państwa oczekiwania.

Każdy rodzic/opiekun prawny podejmuje indywidualną decyzję

Szanowni Państwo,

dostrzegając zjawisko systematycznego obniżania poziomu funkcjonowania dzieci i młodzieży, nasilenia zaburzeń lękowych, stanów depresyjnych, zachowań agresywnych i autoagresywnych oraz stale zwiększającej się liczby zachowań samobójczych, serdecznie zapraszam do udziału w konferencji Zauważ, usłysz, działaj… - jak wspierać osoby w kryzysie emocjonalnym?, która odbędzie się w formule hybrydowej (stacjonarnie i on-line), w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie ul. Świętojerska 9 w dniu 28 lutego 2023 r. w godzinach 12:00-16.00.

Podczas konferencji

Back to top