Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

10 czerwca 2024 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II i III. Wzięło w nim udział 16 uczniów, po 4 przedstawicieli z każdej klasy.

Celem konkursu było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań i uzdolnień matematycznych, kształtowanie samodzielnego i twórczego myślenia, promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki, integracja środowiska uczniowskiego. Młodzi matematycy – reprezentanci klas, przez 45 minut zmagali się z zadaniami matematycznymi przygotowanymi przez organizatorów konkursu.

Oto wyniki:

W marcu 2024r. Miejski Ośrodek Kultury w Głownie zaprosił uczniów naszej szkoły do udziału w 11. Konkursie plastycznym Zabierz Mnie Tam Wyobraźnią - LATAJĄCA ŻYRAFA 2024.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu wymyślonej, wolnostojącej formy przestrzennej przy użyciu długopisu 3D inspirowanej światem zwierząt. Każdy uczestnik mógł dostarczyć na konkurs jedną rzeźbę wykonaną długopisem 3D. Sześcioro uczestników zajęć robotyki i kół informatycznych postanowiło podjąć się wykonania zadania.

Miło nam poinformować, że

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie „PANDA” kwiecień 2024 z historii, chemii, biologii i geografii. Celem tych konkursów jest m.in. zachęcanie uczniów do rozwijania swoich umiejętności z różnych dziedzin nauki. Zadaniem uczestnika w tej sesji było rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań. Do każdego zagadnienia podano cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jeden był prawidłowy.

Do konkursu z historii przystąpiło 6 osób z klasy 5b. Najwyższe wyniki uzyskali:

W czerwcu w naszej szkole rozstrzygnięto konkurs dla klas 4-8 na najpiękniejszy zeszyt do języka polskiego. Oceniana była schludność, estetyka oraz kształtne pismo w liniaturze.

Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i upominki za udział w konkursie.

Wyróżniono zeszyty następujących uczniów:

5 czerwca 2024 r. uczennice naszej szkoły - Natalia i Justyna Zaleskie wzięły udział w X Jubileuszowym Regionalnym Konkursie Poezji ks. Jana Twardowskiego organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Płocku.

Konkurs obejmował pięć kategorii: recytatorski, plastyczny, muzyczny, fotograficzny oraz konkurs wiedzy o życiu i twórczości Jana Twardowskiego.

Wśród najlepszych uczestników, wyłonionych przez jurorów, znalazły się uczennice naszej szkoły:

Back to top