- Details
- Written by lidiach
- Category: Wycieczki
15 czerwca 2026r. uczniowie klas 1a i 1b wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wizyty w Wilanowie, gdzie zwiedzaliśmy piękny pałac króla Jana III Sobieskiego. Podziwialiśmy jego wnętrza i poznawaliśmy ciekawostki z życia dawnego władcy. Kolejnym punktem programu było Stacyjkowo. Tam oglądaliśmy niezwykłą makietę Warszawy. Z zainteresowaniem obserwowaliśmy miniaturowe budynki, ulice, mosty oraz poruszające się pociągi. Dzięki temu mogliśmy spojrzeć na stolicę z zupełnie innej perspektywy i odnaleźć wiele znanych miejsc.
- Details
- Written by lidiach
- Category: Wycieczki
9 czerwca 2026r. uczniowie klas 4a, 4b i 5a uczestniczyli w wycieczce do Parku Julinek koło Warszawy. Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. park linowy, wesołe miasteczko, dmuchańce, wystawa sztuki cyrkowej, plac zabaw, ścianka wspinaczkowa oraz żyroskop. Wspólna zabawa dostarczyła wszystkim wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Wycieczka była doskonałą okazją do aktywnego wypoczynku, integracji i spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
Sylwia Markowska
- Details
- Written by lidiach
- Category: Wycieczki
W dniach 25-27 maja uczniowie klas VII i VI przebywali na wycieczce w Karkonoszach. Pierwszego dnia dotarli do Szklarskiej Poręby, gdzie zobaczyli Wodospad Szklarki oraz spacerowali ulicami miasta. Drugi dzień stanowił prawdziwe wyzwanie, ale dostarczył
- Details
- Written by lidiach
- Category: Wycieczki
28 maja 2026 roku uczniowie klas drugich byli na wycieczce w Leśniczówce Paryż. Po przyjeździe dzieci zostały powitane przez gospodarzy i zaproszone na poczęstunek w postaci regionalnych wypieków. Następnie uczniowie wzięli udział w warsztatach przyrodniczych. W trakcie spaceru po lesie uczestnicy wycieczki zapoznali się z funkcjonowaniem środowiska leśnego, poznali wybrane gatunki roślin i zwierząt oraz zdobyli informacje
- Details
- Written by lidiach
- Category: Wycieczki
25 maja uczniowie klas piątych wybrali się na pełną emocji wycieczkę do Łodzi. Głównym celem podróży była Stacja Grawitacja – miejsce, w którym energia i dobra zabawa nie miały końca!




