Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

15 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbył się turniej szachowy, w którym wzięło udział 12 uczniów klas III. Celem wydarzenia było rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, koncentracji oraz popularyzacja gry w szachy wśród dzieci. Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, cierpliwością oraz wysokim poziomem umiejętności. Każda partia była okazją do sprawdzenia swojej wiedzy i zdobycia nowych doświadczeń. Po zakończeniu wszystkich rund wyłoniono zwycięzców.

Tytuł arcymistrza szachowego zdobyła

Uczniowie klas VII i VIII brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Olimpus z chemii i biologii w sesji zimowej. Uczestnicy rozwiązywali test jednokrotnego wyboru składający się z 30 pytań. Uczennica Gabriela Rajewska zajęła 3 miejsce w konkursie z biologii z klas VII. Pozostali uczniowie uzyskali wyniki powyżej średniej. Z chemii z klas VIII najlepsza uczennica Zuzanna Pietrzyk zajęła 14 miejsce. Podobnie pozostałe wyniki pozostałych uczniów powyżej średniej.

Uczniowie biorący udział w kolejności uzyskanych wyników z biologii z klas VII

Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego Eko-Planeta przedstawił wyniki tegorocznej edycji konkursu. Uczestniczyło w nim 14 uczniów z klas IV-VIII szkoły podstawowej. Odpowiadali oni na pytania testowe dotyczące wiedzy o ekologii, ochronie środowiska, biologii i przyrody Polski. Uczniowie mieli też możliwość opisania znaczenia grzybów dla człowieka.

W kategorii Maluch wyróżnienie otrzymał

2 czerwca 2026 roku w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. w Zągotach odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu objęty honorowym patronatem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płocku. Celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia. Udział w konkursie wzięli uczniowie klas VII. Część teoretyczna składała się z testu, który sprawdzał wiedzę na temat zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej oraz profilaktyki zagrożeń związanych z używaniem środków psychoaktywnych. Część plastyczna polegała na przygotowaniu ulotki o zdrowym stylu życia. Konkurs zakończył się wręczaniem dyplomów i nagród. Naszą szkołę reprezentowali

20 maja 2026r. Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach wzięła udział w II Edycji Międzyszkolnego Konkursu Tanecznego „Tańczyć każdy może”. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Płocku. Było to wyjątkowe wydarzenie pełne muzyki, tańca, energii oraz pozytywnych emocji.

Naszą szkołę reprezentowały

Subcategories

Back to top